לחץ פעמיים לעריכת הטקסט


צמידים בעיצוב אישי

אם את מחפשת צמידים בעיצוב אישי, יחודיים ובאיכות מעולה שיתאימו לכם לכל בגד וישדרגו לכם את הלוק הגעת למקום הנכון,

בדף זה תוכלו להתרשם מצמידי זהב צהוב וזהב לבן, צמיד צבעוני, צמידי עיניים, צמידי טניס ועוד. 

קטלוג צמידים LILOUPAZ|צמיד עיניים|צמיד צבעוני
מספר המוצרים בסל : 0
  1. חנות תכשיטים
  2. תכשיטים
  3. /
  4. צמידים
צמיד לב

צמיד לב

נותרו עוד 5
מחיר: 1,947
צמיד כוכב

צמיד כוכב

נותרו עוד 5
מחיר: 1,588
צמיד חישוק

צמיד חישוק

נותרו עוד 5
מחיר: 3,245

דגשים חשובים טרם בחירת צמידים

במהלך לא מעט שנים רכישה של צמידים הייתה מסורת של ממש בין זוגות מאורסים או לחילופין נשואים שכן, כל אישה ענדה על ידה צמיד מעוצב עם חריטה פנימית, כאשר החריטה הייתה שמה לצד שם בן הזוג שלה לצד ציון של תאריך משמעותי, בין אם מדובר על תאריך החתונה ובין אם מדובר על תאריך האירוסין שלהם. על כן, ניתן לומר באופן חד משמעי כי מדובר על אחת מהתכשיטים הפופולריים ביותר שכן, לא מעט האנשים אשר מעוניינים להזמין לארוסה שלהם צמיד בעל ערך רגשי ואישי. זאת בעוד כי ישנם אנשים אשר היו בוחרים לחרוט את האות הראשונה של השמות שלהם, לצד תאריך ושם משפחה, כאלה שבוחרים לחרוט את היום בו הם הכירו וכיוצא בכך, זהו למעשה כל היופי המתלווה אל רכישה של צמידים בעיצוב אישי. יחד עם זאת, במטרה לוודא כי אתם אכן מבצעים את הבחירה האידיאלית, ריכזנו עבורכם את כל אשר צריך לדעת לפני שבוחרים צמידים.


כך תהפכו תכשיט למתנה מרגשת וייחודית


מיותר לציין כי כל תכשיט מהווה מתנה מרגשת וייחודית במיוחד כאשר מדובר על קרובים החוגגים יום הולדת, יום נישואין או לחילופין כל אירוע חשוב כזה או אחר. כמו כן, ההמלצה שלנו תהיה לבחור תכשיטים מעוצבים מזהב או לחילופין מכסף אשר יתאימו לאופי של מקבל המתנה, ואף לא יזיק להוסיף חריטה אישית ומרגשת. זאת בעוד כי אחת האפשרויות הנפוצות ביותר כיום, כפי שציינו קודם, יהיה רכישת צמידים בעיצוב אישי. על כן, עליכם לזכור כי בעת בה חרטתם תאריכים, שמות, כינויים או לחילופין ברכה אישית, הרי שמדובר על תכשיט ייחודי ומקורי שאין שני לא.

צמידים בהתאמה אישית - המתנה המושלמת

בראש ובראשונה, חשוב לציין כי עוד לפני המון שנים החלה המסורת הסובבת סביבת רכישה של צמידים, מסורת אשר באה לידי ביטוי בעיקר בקרב זוגות מאורסים ונשואים, בעוד כי כל אישה בחרה לענוד צמיד מעוצב המתלווה אל חריטה פנימית המציינת עבורה מסר משמעותי כזה או אחר, בין אם מדובר על שמו על בן הזוג, תאריך החתונה, תאריך האירוסין, שם הילד העתידי וכיוצא בכך. יחד עם האמור, מיותר לציין כי מדובר על אחת מהבחירות הנפוצות ביותר שכן, מגוון רחב של אנשים בוחרים בצמידים בעיצוב אישי לנשים שלהם בתור המתנה הטובה ביותר עליה הצליחו לחשוב - ובצדק. 


מנגד, ישנם גם אנשים אשר יבחרו דווקא לחרוט איור מהודר על גבי הצמידים או לחילופין להוסיף להם תליון ייחודי  שכן, כאן למעשה מתנקז לו היופי הסובב סביב רכישה של צמידים בהתאמה אישית, רכישה אשר מעניקה למקבל או מקבלת המתנה את האפשרות להביע את הייחודיות שבתוכם ללא צורך במילים. כמו כן, על מנת להבטיח כי אתם אכן עומדים בפני בחירה מדויקת ונכונה, כזו אשר תעניק מענה מלא ומקיף לצרכים האישיים שלכם, הוספנו עבורכם מספר טיפים נוספים שיעניקו לכם את האפשרות להפוך את המתנה שלכם למרגשת אף יותר. 

שורה תחתונה

כפי שכולכם ודאי כבר יודעים, כאשר אנו מדברים על תכשיטים בתור מתנות, הרי שכל תכשיט מתקבל בברכה, במיוחד כאשר מדובר על אדם קרוב אשר חוגג יום הולדת, חנוכת בית או כל אירוע כזה או אחר. יחד עם האמור, ההמלצה המרכזית תהיה לבצע בחירה של צמידים מזהב או לחילופין מכסף שכן, אלה הם הגוונים המשלימים של מרבית עונדי התכשיטים, וכמובן שלא תזיק הקדשה אישית שתרגש את מקבל או מקבלת מתנה אפילו יותר.


עליכם לזכור כי בעת בה מדובר על תכשיטים בעיצוב אישי, כאשר אתם מוסיפים את האלמנט העיצובי הייחודי שלכם, כזה שמוציא החוצה את הסגנון שלכם, הרי שאתם הופכים את התכשיט לייחודי במיוחד, כזה שלא ניתן למצוא שני לו באף מקום. 

צמידי כסף בעיצוב אישי
logo בניית אתרים