לחץ פעמיים לעריכת הטקסט


  1. חנות תכשיטים
  2. עגילים
  3. /
  4. עגילי זהב צמודים

עגיל אות משובץ יהלומים שחורים, זהב לבן

עגיל אות משובץ יהלומים שחורים, זהב לבן
עגיל אותיות בשיבוץ יהלומים שחורים
זהב לבן
המחיר הינו לעגיל אחד
משקל אבנים משתנה מאות לאות
משקל האבנים סביב: 0.12 קראט
*נא לרשום איזה אות:
נותרו עוד 20
מחיר: 847

אייקון של טבעת יהלום בצבע כסף

עיצוב וייצור תכשיטים צעירים ועכשווים, 
קלילים ורעננים ברמת גימור גבוהה ומוקפדת מאוד.
תמונה של כרטיס אשראי כסוף לקניה מאובטחת באתר
קניה מאובטחת ואפשרויות תשלום נוחות

טיקט אחריות על כל מוצר בצבע אפור

אחריות על כל מוצר! מחירים נוחים לכל כיס
תעודת הערכה על כל תכשיט


1.החיוב עבור הקניה באתר ייעשה על ידי כרטיסי אשראי.


2.באתר פועלת מערכת סליקה מתקדמת ומאובטחת המאפשרת ביצוע חיוב מידי בכרטיסי האשראי בהתאם לכל הכללים הקבועים בתקנות חברות כרטיסי האשראי.

 

3.בעת שימוש באתר באמצעות כרטיס אשראי הנך מצהירה בזאת כי הנך נחשבת לבגירה לצורך ביצוע רכישות בהתאם לחוק וכי הינך מחזיקה כדין, ובהתאם לכללים הנהוגים באזור שיפוטך, כרטיס אשראי תקף אשר הונפק ואושר על ידי חברות האשראי המוכרות, וכי הינך רשאית לבצע עסקאות לפי החוק באזור שיפוטך.

 

4.פרטי כרטיס האשראי המוזנים באתר בעת ביצוע ההזמנה מועברים באמצעות דף המאובטח בטכנולוגיית ssl. לאחר החיוב, פרטי כרטיסי האשראי מושמדים ולכן השימוש בפרטי כרטיסי האשראי הינם באופן חד פעמי. פרטים אלה אינם נשמרים מטעמי ביטחון והגנה על פרטיות לקוחותינו, גם לא לצורך חיוב הזמנות חוזרות. בכל הזמנה יש לעדכן/למסור את פרטי החיוב מחדש.

 

5.חיוב דרך Paypal – נוסף על כך, ניתן לבצע תשלום דרך קישור לאתר paypal העולמי.

 

6.אפשרות זו קיימת גם עבור לקוחות קבועים של החברה בעלי חשבון באתר paypal וגם ללקוחות מזדמנים אשר אין ברשותם חשבון משתמש ויכולים להעזר באתר זה לצורך ביצוע חיוב באופן חד פעמי.

 

7.יכול ואפשרויות התשלום ישתנו ו/או יתווספו אמצעים נוספים, הכל בהתאם לאפשרויות הניתנות בסיום ביצוע הזמנה באתר ובקבוע בתקנון זה.

 


1.אתר Liloupaz fine jewelry מאפשר ביצוע משלוחים בארץ ובעולם!


2.באם מדינת היעד למשלוח התכשיטים שברצונך לרכוש אינה כלולה ברשימת המדינות אליהן ניתן לבצע משלוחים, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ולבחון את האפשרויות והעלויות למשלוח המוצר אלייך.


3.האתר והחברה יעשו כל מאמץ לספק לכן את המוצר אותו הזמנתן במועד, בכפוף לקבלת התשלום ועמידה בהוראות ובתנאים המופיעים באתר ,עבור המוצר במלואו לכתובת אשר נמסרה בעת ביצוע ההזמנה ובכפוף לכך כי בעת ביצוע ההזמנה התקבלו פרטים מלאים ונכונים, כפי שנדרש בתקנון זה.


א.משלוח

1.לאחר ביצוע הזמנה באתר, תועבר ההזמנה למחלקת ההזמנות שלנו על מנת לוודא קבלת אישור קבלת תשלום מחברת האשראי ו/או מ paypal.

2.לאחר קבלת אישור כאמור לעיל הזמנתכן תועבר למשלוח וזאת עד 7 ימי עסקים, ובהתאם לסוג המוצר אותו הזמנתן.

3.כל מוצר ישלח אליכם במהירות האפשרית ולאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה. הזמנות ניתן לבצע במתכונת של 24/7 אך טיפול בהזמנות יעשה בימים א' – ה' בין השעות 08:00-18:00.

4.משלוחים בארץ – מוצר יוצא למשלוח בדואר בין 7 ל 10 ימי עסקים, תלוי במוצר אשר הוזמן, ובכפוף לאמור בתקנון זה, מועד ההגעה של המשלוח הינו בין 14 ימי עסקים ועד ל- 21 ימי עסקים.

5.קיימת אפשרות של איסוף עצמי של המשלוח וזאת לאחר תיאום אל מול מחלקת שירות הלקוחות במייל liloupazjewelry@gmail.com  ו/או בטלפון:

+972543979703

+972543973310

6.במשלוח אשר מיועד לחו"ל - המוצר יוצא למשלוח מישראל, משלוח למדינות אירופה צפוי להגעה במקום עד 14 ימי עסקים ולמדינות אחרות עד 21 ימי עסקים. יחד עם זאת, מאחר והשליחות מבוצעת על ידי גורם שלישי יש לקחת בחשבון כי ייתכנו עיכובים בהגעת המשלוח המוזמן והמשלוח צפוי להגיע לתעודתו גם עד ל- 45 יום מיום ביצוע המשלוח על ידינו.

7.ככל שיש צורך בקבלת ההזמנה מוקדם יותר מהמועדים המצוינים לעיל וברצונכן להבטיח את קבלת ההזמנה בזמן קצר יותר, ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות של החברה לבדיקת האפשרות למשלוח אקספרס. העלות עבור משלוח זה הינה על מזמינת השירות.

8.במידה ועברו 45 יום מיום ההזמנה, הנכם מוזמנים לפנות לשירות הלקוחות שלנו לצורך בדיקה וקבלת מידע נוסף.

9.עם ביצוע המשלוח ישלח אליכם למייל מספר מעקב לצורך בדיקה ומעקב אחר המשלוח.

10.כאמור, משלוח יתאפשר לאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה וכן, קבלת תשלום מלא עבור המוצר ועבור המשלוח וקבלת אישור על ביצוע תשלום זה.

11.הנהלת האתר והחברה רשאים לעכב משלוח ולמנוע את אספקתו באם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה.

12.מוצר שנשלח בהתאם לפרטים שנמסרו במעמד ביצוע ההזמנה, חזקה עליו שהגיע ליעדו.

13.מוצר שנשלח לכתובת שגויה שנמסרה בעת ביצוע ההזמנה, וחזר אלינו, המזמינה תישא בכל עלות פוטנציאלית הנוגעת להחזרת המוצר ובכלל זה עלויות המשלוח ו/או ההחזרה, וכן עלויות משלוח נוסף לכתובת מתוקנת ועלויות נוספות ככל שיידרשו.

14.התשלום עבור המשלוח יתבצע באמצעות כרטיס האשראי ויצטרף לתשלום עבור המוצרים, ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא, זולת אם בוטלה העסקה בשל פגם או אי התאמה, או אם בוטלה העסקה בטרם בוצע המשלוח.

15.התשלום עבור מיסים מכל מין וסוג שהוא במדינה אליה נשלחה ההזמנה יחול על מבצעת ההזמנה.

16.Liloupaz-"ניו סנצ'ורי קריאשנס" שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אפשרויות המשלוח, עלויות המשלוח ותנאי המשלוח באתר בכל עת.

 

ב. אספקה

יש לשים לב כי זמני האספקה, כפי שהם מוגדרים בתקנון זה, הינם בגדר אומדן, ואין אנו אחראיים לעיכובים בשל לוחות זמני דואר ו/או חברת השליחויות ו/או חגים ו/או תנאי מזג אויר ו/או כל אירוע אחר אשר אינו בשליטתנו לרבות אירועים כתוצאה מכוח עליון ולרבות שביתות מכל מין וסוג שיחולו בתקופה האמורה.

 

ג.ביטול עסקה

1.אנו מקפידים על איכות מוצרינו וכן על משלוח המוצר בצורה אשר תבטיח את הגעתו שלם ותקין ועל כן ביטול עסקה והחזרת מוצר יתאפשרו בתנאים הקבועים בתקנון זה ובהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

2.אם אינך מרוצה מהתכשיט אותו הזמנת או שברצונך לשנות מידה ניתן להחזיר את התכשיט ולקבל החזר מלא בכפוף לתנאים הבאים:

א. על בקשת הביטול/שינוי להיעשות בתוך 14 יום מיום קבלת המוצר.

ב. יש ליצור קשר מיידי עם שירות הלקוחות ולעדכן בדבר הבקשה לביטול/שינוי וכן לשלוח בקשה זו למייל liloupazjewelry@gmail.com  בכל עת 24/7.

ג.את המוצר יש לשלוח לכתובת שתינתן על ידי שירות הלקוחות ללקוחה, כשהוא חדש, לא נעשה בו שימוש והוא באריזתו המקורית.

ד. בביטול עסקה ו/או שינוי מידה לתכשיט, עלות החזרת המוצר, האחריות לשליחת המוצר וקבלתו ע"י Liloupaz-"ניו סנצ'ורי קריאשנס"  היא של הלקוחה , לקוחה שלא החזירה את המוצר במועד לא תוכל לטעון לביטול העסקה.

ה. כאמור לעיל, לא ניתן לבטל עסקה ו/או להחזיר מוצר כאשר מדובר על מוצרים אשר הותאמו ספציפית ללקוחה ו/או מוצרים אשר הוכנו ללקוחה בעיצוב אישי.

ו. בכל מקרה, סכום ההחזר יהיה שווה לסכום בו הלקוחה חויבה. מסכום זה ניתן יהיה לנכות עלויות משלוח ותפעול כגון עלות משלוח המוצר.

ז.עלויות משלוח, תפעול, מיסים וכו' בגין החזרת מוצר יחולו על הלקוחה.

ח.ההחזר יתבצע באותו אמצעי תשלום בו שולם אך ורק לאחר קבלת המוצר בחברה באריזתו המקורית, שלם ותקין ובמועד הקבוע לעיל.1.בעת כניסה לאתר Liloupaz fine jewelry  ושימוש באתר זה, בכל דרך שהיא ולכל צורך, לרבות ביצוע רכישה באמצעות האתר, הנכם מסכימים ומחויבים לתנאי השימוש באתר כפי שמוגדרים הם בתקנון זה ובהתאם לעדכונם מעת לעת.

 

2.אתרנו אינו מחייב אף לקוחה באשר היא לבצע רכישה דרך האתר ועל כן לקוחה שביצעה הזמנה מסכימה בכך לתנאי תקנון זה ולחיובה בכרטיס אשראי ו/או באמצעי התשלום אותו מסרה במעמד ההזמנה באופן מודע ומוסכם ומרצונה החופשי.

 

3.לקוחה אשר השלימה את תהליך ההזמנה באתר לא תוכל לבוא בטענות בנוגע למחיר המוצר באתר ו/או טיב השירות המוצע באתר זה.

 

4.אנו שומרים את הזכות לשנות את תנאי השימוש וההנחיות באתר זה ו/או כל כלל אחר המופיע באתר, בהתאם לשיקול דעתנו הבלעדי. ע"י שימוש באתר זה הנך כפוף לגרסה העדכנית ביותר של תנאי השימוש המופיעים באתר, לכן, יש לבדוק את תנאי השימוש באתר מעת לעת טרם ביצוע רכישה או קבלת שירות כלשהו מאתר זה או מכל צד שלישי הקשור לאתר זה.לפרטים נוספים אנא השאירו הודעה ונחזור בהקדם האפשרי !

מוצרים אחרונים שנצפו

הוספת חוות דעת

כתוב חוות דעת

logo בניית אתרים