לחץ פעמיים לעריכת הטקסט


עגילים מטפסים

תוכלו למצוא בדף זה עגילים מטפסים, ועגילים בצורת נחש יוקרתיים

כל העגילים בעיצוב אישי ובציפוי זהב איכותי, משובץ יהלומים.

מתנה מומלצת לאישה, רכישה נוחה ובטוחה אונליין.

מספר המוצרים בסל : 0
  1. חנות תכשיטים
  2. עגילים
  3. /
  4. עגילים מטפסים

סוגים ושימושים שונים של עגילים: המדריך המלא

לצד ההיצע המגוון הרחב המתלווה אל השוק של העידן המודרני של היום, מיותר לציין כי לא פעם בחירת עגילים עשויה להתגלות כמשימה מורכבת במיוחד. כמו כן, לעולם לא ניתן להתעלם מהעובדה כי המגוון מגדיל משמעותית את אפשרויות הבחירה, מה שאומר שיהיה קל יותר למצוא את הבחירה הנכונה. כמו כן, במטרה לסייע לכם בגיבוש הבחירה האידיאלית, ריכזנו עבורכם למאמר הבא חלק מסוגי העגילים הנפוצים לצד השימושים בהם:


• עגילים צמודים - עגילים צמודים הם למעשה עגילים אשר מורכבים ממוט קשר המתלווה אל קישוט בצד אחד וסוגר בצד שני. השם "עגילים צמודים" נובע מהעובדה כי הם יושבים ממש על גבי האוזן ואף נראה כאילו הם צפים. זאת בעוד כי קיים מגוון רחב של קישוטים לעגילים צמודים ובין היתר תוכלו לפגוש באבני חן, יהלומים וכיוצא בכך. 


• עגילי חישוק - עגילי חישוק הם למעשה עגילים עגולים או לחילופין חצי עגולים אשר דומים בצורה שלהם לטבעת. זאת בעוד כי העגיל עצמו מוחדר ישירות אל תוך האוזן ונסדר מצדה השני בצורה עדינה בעזרת השחלה לתוך חלקו האחורי של החישוק. ברוב המוחלט של המקרים, חלק ההשאלה יהיה דק יותר ביחס לשאר חלקי העגיל. כמו כן, עליכם לזכור כי מדובר על דגם הזמין במגוון רחב של דגמים, גדלים ועיצובים שונים. בין שורת הדגמים הרחבה תוכלו לפגוש באחת הבחירות הנפוצות ביותר כיום - העגילים המחבקים, עגילים המתלווים אל צורה עגולה אשר זהה לעגילי החישוק, אך באותה נשימה חשוב לזכור כי מדובר על עגילים צמודים יותר המתלווים אל מנגנון סגירה מעט שונה. 


• עגילים מטפסים - עגילים מטפסים הם למעשה עגילים שקיבלו את השם שלהם בעקבות העיצוב הייחודי שלהם, עיצוב שמטפס מחור האוזן כלפי החלק העליון ביותר. על כן, עגילים מטפסים הם למעשה עגילים אשר שייכים לקטגוריית העגילים הצמודים בעקבות העובדה כי רוב המוחלט של הדגמים אכן צמוד לאוזן לכל אורכו. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי עגילים מטפסים ארוכים הרבה יותר ומגיעים במגוון רחב של דגמים ועיצובים שונים. 

logo בניית אתרים