חיפוש :

עגיל הליקס

על כל התכשיטים ואביזרי האופנה שאנחנו בוחרים להיות נוחים ובטיחותיים. בבואנו לרכוש עגילים עם דגש על עגיל הליקס נרצה לוודא שהתכשיט עשוי מתכת איכותית ועמידה. עגיל הליקס נהוג שלא להסיר בכל יום כך שנרצה לבחור הדגם שאפשר יהיה לענוד במשך כל שעות היממה. העיצוב המועדף בעגילי הליקס או פשוט וקלאסי. רוב הנשים וגם הגברים יעדיפו עגיל חישוק פשוט ואחיד. אלו שמבקשים מראה מיוחד יותר ייבחרו בעגיל חישוק קטן שכולל בתוכו חרוזים או יהלומים. 

איך עונדים עגיל הליקס?

על מנת לענוד עגיל הליקס יהיה עליכם להגיע אל איש מקצוע ולהוסיף עוד חור באוזן במקום המבוקש. יש לשים דגש על שימוש בציוד היגייני תוך העדפה לציוד חד פעמי. אם יש לכם ספק באשר לרמת הניקיון של המקום – תבחרו במקום אחר. מיד כאשר מופיעים סימנים לזיהום באזור העגיל כדאי לגשת אל הרופא להתייעצות. 

אלו עגילים כדאי לקנות?

תחילה נציין שהיום כבר לא צריך לצאת מהבית בשביל לרכוש עגילים ושאר תכשיטים. מעצבים ישראלים ובינלאומיים משווקים את כל הקולקציה שלהם באתרי מכירות אונליין. המחירים באתרים יהיו כמעט תמיד זולים יותר מאלו של החנויות במרכזים המסחריים. כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל לבחור נכון בעגילים שמתאימים לכם זה לדעת לבחון את המידות, חומר הגלם והמוניטין של המעצב. 

עגילי הליקס יהיו לרוב עגילים אחידים, קטנים ופשוטים. המיקום שלהם אינו מאפשר ענידה של עגיל גדול. ההמלצה היא על עגילי חישוק בגודל קטן עד בינוני או עגילים צמודים. אם אתם אוהבים יהלומים תבחרו עגילי יהלום צמודים. למראה מעודן נבחר עגילי חישוק מעוצבים או עגילי סוליטר שכוללים שיבוץ של אבן אחת מרכזית בכל עגיל.
 

אלו עגילים מתאימים למבנה הפנים שלי?

בעלות פנים עגולות מוזמנות לענוד עגילים ארוכים בכדי לרכך מעט את המראה העגלגל. אם מבנה הפנים שלך מאורך נמליץ להימנע מענידת עגילים נופלים שמאריכים עוד יותר את הפנים. עגילי יהלום צמודים מתאימים לכל מבנה פנים. עגילים נופלים נראים נהדר עם תסרוקת אסופה שמגלה את האוזן. אם השקעת בעגילים מעוצבים הקפידי לבחור בתסרוקת שמבליטה אותם. 

טואול בניית אתרי אינטרנט