לחץ פעמיים לעריכת הטקסטסוגי עגילים ואופן השימוש בהם

יחד עם ההיצע המגוון והרחב הקיים בשוק העגילים, ניתן לומר כי בחירת עגילים יכולה להוות משימה לא פשוטה. על כן, אי אפשר להתעלם מעצם העובדה כי המגוון הרחב מגדיל באופן משמעותי את אפשרויות הבחירה השונות, כך שנוכל למצוא את הסוג המתאים ביותר עבורנו. במאמר הבא ריכזנו לכם מספר סוגי עגילים יחד עם אופן השימוש בהם, על מנת להקל עליכם בעת תהליך הבחירה. 

עגיל צמוד


עגיל צמוד מורכב למעשה ממוט קצר המגיע בליווי קישוט בצד אחד וסוגר בצד השני. בעקבות העיצוב הייחודי של העגילים הצמודים אפשר לומר כי הם יושבים על האוזן אך נראה כי הם צפים. חשוב לציין כי קיים מגוון רחב של קישוטים שונים ומגוונים לעגילים צמודים וביניהם תוכלו למצוא יהלום, פרחים, אבני חן, חיתוכים מיוחדים וכן הלאה וכן הלאה. 

עגיל מטפס


עגיל מטפס קיבל את שמו לאור העיצוב ה"מטפס" שלו, מחור הפירסינג שעל גבי האוזן כלפי מעלה. עגיל מטפס שייך לקטגוריית העגילים הצמודים וניתן לומר כי מגיעים במגוון רחב של דגמים, סוגים ושלל עיצובים עוצרי נשימה. 

עגיל חישוק


עגילי החישוק באים בצורה גדולה או לחילופין חצי עגולה אשר לעיתים עשויים להזכיר לנו צורה של טבעת. עגיל החישוק למעשה מוחדר לתוך האוזן ונסגר מבעד לצד השני בצורה עדינה באמצעות השחלה אל תוך החלק האחורי של החישוק. לרוב המוחלט של עגילי החישוק המוצעים בשוק ישנו חלק אשר מיועד עבור השחלה דקה יותר בהתאם לשאר חלקי העגיל. ניתן לציין כי עגילי חישוק מוצעים בשוק במגוון גדלים, סוגים ועיצובים שונים. בין כלל הסוגים השונים של עגילי החישוק ישנם עגילים מחבקים, צורתם עגולה גם כן אך הם צמודים הרבה יותר לאוזן. 
סוגי עגילים ואופן השימוש בהם
טואול - בניית אתרים