לחץ פעמיים לעריכת הטקסטסוגי טבעות אירוסין מעוצבות

ניתן לומר כי המונח טבעות אירוסין מעוצבות היו מונח כללי אשר מתאר מגוון רחב של טבעות אירוסין שונות המוצעות כיום בשוק. אפשר לומר כי הרוב המוחלט של הטבעות בימים אלו נחשבות כטבעות מעוצבות. על מנת שנוכל להבדיל בין מגוון טבעות האירוסין הרחב עלינו לדעת מהי טבעת אירוסין מעוצבת. על מנת להקל עליכם בכל הנוגע לבחירת טבעת אירוסין מעוצבת, ריכזנו עבורכם את המידע הרלוונטי ביותר בנושא:

ההבדל בין טבעת אירוסין קלאסית למעוצבת


בעת בה אנו מדברים על טבעות אירוסין מעוצבות, יש לציין כי כל טבעת מבין המבחר הרחב מתאפיינת בעיטורים שונים, על כן גם טבעת עם אבנים נוספות בליווי היהלום המרכזי נחשבת כטבעת אירוסין מעוצבת, אפילו כאשר אנו מדברים על סוג העיצוב העדין ביותר בשוק. לעומת זאת, בזמן שאנו מדברים על טבעות אירוסין קלאסיות, ניתן לומר כי טבעות אלו מתאפיינות במרבית המקרים ביהלום מרכזי אחד ללא תוספות נלוות של יהלומים או אבני חן כאלו ואחרים.

סוגי עיצובים מובילים


כאמור, קיים מגוון רחב של טבעות אירוסין בשוק, שכן אותו מגוון רחב עשוי לעורר מעט בלבול בקרב לא מעט אנשים. אי לכך, ריכזנו עבורכם 2 סוגי עיצוב מרכזיים, על מנת להקל עליכם בכל הנוגע לבחירת טבעת האירוסין המעוצבת:

טבעות בעיצוב עדין 


אפשר לומר כי לאור העובדה שטבעות האירוסין הקלאסיות הן המבוקשות יותר, מרבית המעצבים דוגלים בשימור הקו הנקי והעדין של אופי הטבעת, אך מוסיפים לו מעט ייחודיות באמצעות שיבוץ אבנים, יהלומים נוספים וכן הלאה. 

טבעת כוכב 


טבעת כוכב הינה טבעת אשר נכללת בקבוצת הטבעות העדינות גם כן אך משלבת טוויסט בלעדי, טבעת כוכב, כשמה היא, הינה טבעת ייחודית בצורת כוכב המגיעה בליווי עיצוב עדין השומר על אסתטיות הטבעת.
סוגי טבעות אירוסין מעוצבות
טואול - בניית אתרים