לחץ פעמיים לעריכת הטקסטסוגים ושימושים שונים של טבעות

טבעות מהוות את אחד התכשיטים הנפוצים והפופולרים ביותר בין אם מדברים על טבעות כמתנות ובין אם מדברים על טבעות כפינוק עצמי. חשוב לציין כי ישנו מבחר רחב של טבעות מסוגים ועיצובים שונים העשויות חומרי גלם שונים, זאת לצד טווח המחירים הרחב אשר מעניק לכל אחד את העיצוב המתאים ביותר עבורו בהתאם לטעמו האישי, סגנונו ומידת התקציב שלו לטבעת. על מנת להקל עליכם בכל הנוגע לבחירת טבעת, ריכזנו עבורכם את סוגי הטבעות הנפוצים ביותר לצד שימושם. 

טבעת אירוסין


טבעת אירוסין היא אחת הטבעות הנפוצות ביותר בשוק הטבעות. ניכר כי קיים מגוון רחב של טבעות אירוסין המגיעות בסוגים ועיצובים שונים בהתאם לטעמה של האישה אשר מקבלת אותם וכמו כן גם בהתאם לתקציב של הגבר. בין מגוון טבעות האירוסין הנפוצות תוכלו לפגוש בטבעות סוליטר, טבעות פרפר, טבעות משובצות אבני חן וכן הלאה וכן הלאה. 

טבעת פרפר


טבעת פרפר הינה טבעת המשתייכת לקבוצת הטבעות בעיצוב ייחודי. מדובר למעשה בקבוצה המכילה מגוון רחב של טבעות בסוגים שונים ומשתנים. טבעת פרפר הינה טבעת ייחודית, בין אם מדברים על רכישה לעצמנו ובין אם מדברים על מתנה לאדם יקר לנו, טבעת פרפר הינה טבעת ייחודית המגיעה בעיצוב עוצר נשימה.

טבעת נישואין


טבעת נישואין הינה טבעת זהב קלאסית ופשוטה אשר נקייה מכל עיטור כמו אבנים, יהלומים וכדומה. טבעת הנישואין אומנם עשויה להיות פחות מרשימה בעיצוב שלה ביחס לטבעת האירוסין, אך ניתן לומר כי זה לאור העובדה כי מדובר בטבעת המיועדת עבור שימוש הרבה יותר סמלי. טבעת נישואין הינה טבעת אשר מציינת את החיבור בין בני הזוג, טבעת אשר באמצעות עיצובה הסמלי והפשוט - מסמלת אהבה.
סוגים ושימושים שונים של טבעות
logo בניית אתרים